Realizacja transmisji na żywo

Wykorzystaj moc Internetu i streaming online! Realizacja transmisji na żywo to coraz chętniej wykorzystywane rozwiązanie, szczególnie w dobie trudności w spotykaniu się czy podróżowaniu. Dzięki szeregowi zaawansowanych rozwiązań możliwe jest zorganizowanie transmisji w dowolnej formie i odpowiedź na potrzeby Twoich odbiorców, którzy nie mogą pojawić się na miejscu wydarzenia.

Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować streaming online z wydarzenia kulturalnego, czy sportowego, kameralnej konferencji czy olbrzymiego eventu, pomożemy Ci zadbać o wszystkie aspekty z tym związane. Produkcja filmowa to jedna z naszych specjalności, a bezproblemowa realizacja transmisjo na żywo możliwa jest dzięki dużemu doświadczeniu oraz zaawansowanemu sprzętowi.

Streaming online – dla kogo?

Obecnie streaming online jest wykorzystywany przy coraz większej liczbie wydarzeń. Może być stosowany m.in. do transmisji:

Niezależnie od rodzaju transmitowanego wydarzenia zaproponujemy Ci rozwiązania, które wpłyną na jego prawidłowy odbiór i atrakcyjność. Każdy streaming online jest inny i dopasowany do potrzeb zleceniodawcy! Zwykle realizujemy go na kilka kamer. Możemy go również urozmaicić – np. poprzez ujęcia z dronów, czy oprawę graficzną i animacje.

Realizacja transmisji na żywo – co oferujemy?

Realizacja transmisji na żywo może się odbywać na wiele sposobów. Proponujemy m.in. korzystanie z popularnych platform społecznościowych (np. YouTube, Facebook, Instagram, Zoom, Skype, Twitter,), a także innego rodzaju systemów, które zapewnią odpowiednią dostępność wydarzenia i jakość stremingu. Możliwe jest utworzenie relacji ogólnodostępnej, a także zamkniętej, np. wymagającej logowania lub typu pay-per-view. Mamy również doświadczenia w jednoczesnym transmitowaniu wydarzenia na kilkanaście różnych platform social media. Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii jesteśmy w stanie zapewnić płynny przekaz u każdego użytkownika – jest to możliwe m.in. dzięki automatycznemu dostosowaniu jakości obrazu do prędkości łącza internetowego.

Umożliwiamy realizację transmisji na żywo, które można oglądać na ekranie komputera, urządzenia mobilnego lub telewizora. Dzięki temu każdy z widzów będzie mógł wygodnie obejrzeć streaming, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Zadbaj o swój wizerunek, współpracując z najlepszymi. Zapraszamy w szczególności klientów z Warszawy i okolic, ale jesteśmy w stanie nadawać z niemal dowolnego miejsca na Ziemi.