Więcej niż studio fotograficzne – Warszawa

Choć naszą domeną są przede wszystkim filmy promocyjne, działamy również jako studio fotograficzne. Fotografia filmowa, produktowa, korporacyjna… bez względu na to, co chcesz wyeksponować na zdjęciach, my pokażemy Twoją koncepcję w dobrym świetle. Dlaczego? Na naszą skuteczność składa się wiele czynników – nowoczesny, profesjonalny sprzęt fotograficzny, zaawansowane techniki obróbki graficznej zdjęć, ale przede wszystkim ludzie. W zespole Studio Rondo są obecni wyłącznie eksperci od obrazu, którzy kochają swoją pracę. Synergia ich pasji, wiedzy specjalistycznej oraz doświadczenia składa się na spektakularne efekty, które możesz ocenić sam, przeglądając dotychczasowe realizacje.

Chcesz, by nasze studio fotograficzne kolejne zlecenie wykonało właśnie dla Ciebie? Prześlij na swój brief i umów się na spotkanie przy Śliskiej 58/100 w Warszawie. Już wkrótce mogą powstać obrazy, które zadziałają na wyobraźnię Twoich klientów i pozwolą wzmocnić Twój wizerunek na rynku.

Studio greenbox, zdjęcia lotnicze i więcej

Nowoczesna fotografia produktowa, biznesowa czy filmowa to połączenie przemyślanych w najmniejszym detalu kadrach z zaawansowanymi technologiami. Sięgając po innowacyjne narzędzia, którymi posługuje się grafika komputerowa, można wyczarować obraz dopieszczony w każdym detalu. Taki, którego każdy piksel komunikuje dokładnie to, co chcesz przekazać. Stworzymy go dla Ciebie od A do Z. Pamiętaj: dla Studio Rondo nie ma rzeczy niemożliwych. Nasze studio fotograficzne i filmowe ma wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć zdjęcia idealne.

Dysponujemy m.in.:

Najważniejsze są jednak doświadczenie oraz kompetencje naszych ekspertów od obrazu i grafiki. Wprawne oko fotografa, umiejętność perfekcyjnego wykadrowania obrazu, także przy wykonywaniu fotosów filmowych oraz późniejsza obróbka przekładają się na rezultaty, które wykraczają poza Twoje oczekiwania. Przekonaj się, jak pracujemy, przeglądając nasze dotychczasowe realizacje.

Jakie produkcje powstają w naszym studio greenbox?

Pojęcia „niemożliwe” nie ma w słowniku ekspertów Studio Rondo. Bez względu na to, czy chcesz wykonać sesję biznesową, aby stworzyć profesjonalną wizytówkę na www, fotografie produktowe, reklamowe czy z myślą o plakacie filmowym – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapewniamy Ci obsługę od A do Z, w zakresie dopasowanym do Twoich potrzeb – od kreacji, przez produkcję, wykonanie zdjęć, aż po ich obróbkę oraz publikację. Wykonanie zdjęć może być też częścią realizacji szerszego zlecenia – np. na spot reklamowy czy serię materiałów korporacyjnych. Decyzja należy do Ciebie. Pewne jest jedno: efekty naszej pracy wywołają pożądany efekt i staną się skutecznym narzędziem komunikacji z rynkiem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób pracuje nasze studio fotograficzne i poznać szczegółową ofertę współpracy? Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Porozmawiajmy o Twoim projekcie – w ten sposób dowiesz się, w jaki sposób mogą Ci pomóc nasi eksperci. Czekamy na Twój brief!