ekipa filmowa Warszawa

Ekipa filmowa

Ekipa filmowa to grupa ludzi, którzy wspólnie tworzą konkretne dzieło w postaci filmu. Niezależnie od tego, czy planujemy realizację filmu krótko- czy długometrażowego nasza ekipa filmowa powinna składać się co najmniej z kliku osób, pośród których możemy wskazać:

Oczywiście na potrzeby produkcji promocyjnych i reklamowych, które należą do grupy filmów krótkometrażowych nie potrzebujemy sztabu ludzi niezbędnego przy realizacji filmów takich jak legendarny Titanic. Nie zmienia to jednak faktu, że potrzebujemy ludzi doświadczonych i kompetentnych, którzy wyposażeni w odpowiedni sprzęt będą w stanie stworzyć produkcję przyjemną dla oka i ucha. Nasi odbiorcy nie chcą oglądać „gadających głów” i z pewnością nie są zainteresowani długimi ujęciami ukazującymi detale procesu produkcyjnego. Zależy im na relatywnie krótkim i interesującym przekazie, który odpowie na ich pytania. Taki przekaz uzyskujemy bazując na przemyślanym scenariuszu i sprawnym montażu. Niestety nawet najlepszy scenariusz i najlepszy montaż okażą się nic nie warte, jeśli jakość zdjęć będzie słaba, a plan filmowy nieprzygotowany do kręcenia. Dlatego zamiast ryzykować warto skorzystać z pomocy, jaką oferuje profesjonalna ekipa filmowa.

Czego możemy się spodziewać po ekipie filmowej?

Dobra ekipa filmowa to ludzie, którzy współpracują z sobą od pewnego czasu i doskonale się rozumieją. Jasny podział ról i obowiązków w trakcie produkcji filmu przekłada się tutaj na sprawną i efektywną pracę każdego członka ekipy. To z kolei znajduje odzwierciedlenie w produkcie końcowym, jakim jest wysokiej jakości film reklamowy, promocyjny czy korporacyjny.

Podejmując współpracę z dobrą ekipą filmową możemy również liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji – od przełożenia briefu na język scenariusza, przez zadbanie o odpowiednią aranżację planu filmowego, aż po dobór odpowiednich metod montażu i długości filmu.

Ekipa filmowa Warszawa

Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z profesjonalną ekipą filmową zapraszamy do Studia Rondo Warszawa. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu produkcji filmów promocyjnych, reklamowych i korporacyjnych. Nie zatrudniamy podwykonawców. Wszystkie prace związane z przygotowaniem scenariusza, aranżacją planu filmowego, kręceniem oraz późniejszym montażem filmów realizujemy samodzielnie bazujący przy tym na wieloletnim doświadczeniu w zakresie szerokorozumianej produkcji filmowej.

Potrzebna Ci sprawdzona ekipa filmowa? Planujesz realizację filmu na terenie miasta Warszawa? Skontaktuj się z nami! Ekipa filmowa Studia Rondo Warszawa jest do Twojej dyspozycji!