Filmy korporacyjne

Filmy korporacyjne mają za zadanie prezentować potencjał firmy. Ich odbiorcami mogą być potencjalni kontrahenci, klienci końcowi, a także potencjalni pracownicy firmy. W zależności od celu, jaki przyświeca produkcji filmu korporacyjnego różna będzie jego zawartość oraz sposób promocji firmy jako rzetelnego partnera w biznesie, dostawcy wysokiej jakości towarów i/lub usług, pracodawcy stwarzającego pracownikom warunki do stałego podnoszenia kompetencji zawodowych. To dlatego planując nakręcenie filmu korporacyjnego warto skorzystać z pomocy fachowej ekipy filmowej, która zajmie się produkcją tego typu filmów od A do Z. Taką ekipą jest ekipa Studia Rondo z Warszawy, która kręci i montuje filmy korporacyjne nie od dziś!

filmy korporacyjne Warszawa

Produkcja filmu korporacyjnego

Produkcja filmów korporacyjnych wymaga wiedzy i doświadczenia, zarówno w dziedzinie technikaliów, jak i metod montażu filmów, dzięki którym nakręcony materiał jest prezentowany w atrakcyjnej i przyjemnej dla odbiorcy formie, jednocześnie uwypuklając te aspekty działalności firmy, na których najbardziej nam zależy.

W Studiu Rondo Warszawa firmy korporacyjne produkujemy kompleksowo. Co to oznacza? Że współpracę z Klientem rozpoczynamy już na etapie brifu, na bazie którego powstaje scenariusz. Nierzadko sami pomagamy w stworzeniu brifu, zwłaszcza kiedy zgłaszający się do nas klienci mają pomysł na film, ale nie bardzo wiedzą jako go zrealizować. Następnie:

W zależności od koncepcji oraz Twoich potrzeb oferujemy również dystrybucję filmu, który może trafić do Internetu lub telewizji. Możemy również zmontować kilka różnych filmików na bazie jednego materiału, dzięki czemu do swojej dyspozycji będziesz miał filmy korporacyjne odpowiadające specyficznym wymogom mediów społecznościowych, a także filmy do publikacji na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Kręcimy filmy korporacyjne odpowiadające na zróżnicowane potrzeby

Wiedząc jak ważne dla promocji firmy są dobrze nakręcone i zmontowane filmy reklamowe oferujemy Ci możliwość przygotowania kilku niezależnych produkcji w ramach jednego planu filmowego. W ten sposób oszczędzając czas i pieniądze możesz przygotować filmy korporacyjne skierowane do potencjalnych kontrahentów i partnerów biznesowych, filmy promujące konkretne towary i/lub usługi, a także filmy korporacyjne o charakterze rekrutacyjnym.

Filmy korporacyjne realizujemy na terenie miasta Warszawa i w najbliższej okolicy. Do współpracy zapraszamy zarówno klientów korporacyjnych, jak i przedsiębiorców szukających skutecznego sposobu na poprawę wizerunku i rozpoznawalności firmy w sieci. Wszystkich zainteresowanych produkcją filmów korporacyjnych i promocyjnych zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!