Filmy reklamowe, które wywierają wrażenie

Chcesz zaprezentować swój produkt, usługę bądź działalność firmy szerokiemu gronu odbiorcy? Zależy Ci na efektywnej reklamie – takiej, która budzi emocje i skłania do działania? Film promocyjny to skuteczna forma komunikowania się z rynkiem. Wykorzystasz ją nie tylko, wykupując pasmo reklamowe w telewizji, ale także na Twojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych czy podczas eventów, jakie organizuje Twoja firma. Jedną ze specjalności Studio Rondo są filmy promocyjne i filmy reklamowe. Skorzystaj z naszych usług i stwórz obraz, który wywrze wrażenie.

BlanX - Toothpaste spot 15
Xiaomi Redmi Note9 Pro 30
Xiaomi Note 10 Pro - 45
BaByliss 2018 - 30
Manhattan - Ice cream AD
BlanX - już XX lat dbamy o uśmiech Polaków!

Tworzymy filmy promocyjne dla najlepszych

Nowoczesne, zachwycające pod względem wizualnym, a przede wszystkim – skutecznie komunikujące to, co chce przekazać Klient. Takie właśnie są nasze filmy reklamowe. Nasz dom produkcyjny tworzy je z pasją, ale przede wszystkim – profesjonalnie. Produkcja filmowa jest naszą specjalnością. Jako zespół wykształconych i doświadczonych twórców, zajmiemy się przygotowaniem reklamy video lub filmu promocyjnego od A do Z.

  • Wspólnie z Tobą wypracujemy koncepcję, jaką przyjmie film promocyjny – czekamy tylko na Twój brief. My zajmiemy się całą resztą.
  • Przygotujemy scenariusz, zaaranżujemy plan zdjęciowy i zadbamy o wszystko, co jest związane z realizacją filmu.
  • Nakręcimy film, dotrzymując ustalonych z Tobą terminów, a następnie zajmiemy się postprodukcją, montażem, a także – jeśli zechcesz – publikacją. Nasze filmy promocyjne i reklamowe mogą trafić np. do Internetu czy do telewizji.

Jakie filmy reklamowe tworzymy?

Mówiąc najkrócej – w Studio Rondo powstają filmy promocyjne, których potrzebuje Klient. Oznacza to, że naszą koncepcję, jak i artystyczne środki wyrazu dopasowujemy do celu, w jakim video ma powstać. Chcesz pokazać swoim klientom i kontrahentom, jak wygląda codzienna praca Twojej firmy – naturalnie i z myślą o budowaniu pozytywnego wizerunku swojej działalności? Zależy Ci na stworzeniu sugestywnej i skutecznej reklamy do mediów ogólnopolskich, a może viralowego filmu idealnego na social media? Dla ekspertów Studio Rondo nie ma rzeczy niemożliwych. Czekamy na Twój brief z głową pełną świeżych, kreatywnych pomysłów i pełnym wyposażeniem, który pozwala tworzyć nawet najbardziej zaawansowane produkcje filmowe. To właśnie sekret naszego sukcesu. Ale nie musisz nam wierzyć na słowo. Po prostu sprawdź dotychczasowe realizacje i oceń sam, czy nasze filmy reklamowe to to, czego szukasz.

Innowacyjna technologia + profesjonalni twórcy = filmy reklamowe, które działają

Tworząc filmy dla naszych Klientów, nie uznajemy kompromisów. Wiemy, że oczekujesz wyłącznie najlepszego. To właśnie dlatego:

  • pracujemy samodzielnie, bez podwykonawców – dopinając na ostatni guzik każdy etap produkcji filmowej,
  • korzystamy z nowoczesnego sprzętu i zaawansowanych technologii – dwie własne montażownie 4K, greenbox, sprzęt do wykonywania filmów i zdjęć lotniczych, kabina lektorska – to tylko kilka asów ukrytych w naszych rękawach,
  • współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi twórcami – w naszym zespole pracują m.in. absolwenci łódzkiej, katowickiej oraz warszawskich szkół filmowych, którzy doświadczenia zdobywali, pracując przy prestiżowych projektach,
  • zapewniamy Ci kompleksową obsługę – od koncepcji aż po premierę filmu.

Potrzebny Ci dobry film promocyjny? Postaw na współpracę z najlepszymi. Studio Rondo czeka na Twój kontakt!

Design & code by Nowosz.com